Prekių katalogas

Dantų šepetėlių antgaliai

  • Elektrinio dantų šepetėlių antgaliai yra keičiama dalis, kuri užtikrina puikią dantų priežiūrą. Elektriniai dantų šepetėliai pasižymi dideliu efektyvumu ir yra rekomenduojami odontologų. Juos naudoti itin paprasta ir lengva. Įsigyjant tokį šepetėlį komplekte, priklausomai nuo gamintojo, yra pridedama viena ar kelios šepetėlio galvutės, kurias reikia keisti reguliariai. Atėjus keitimo terminui nebereikia pirkti naujo šepetėlio, nes pakanka įsigyti papildomų antgalių.

    Elektrinių dantų šepetėlių antgaliai yra keičiami dėl keleto priežasčių. Visų pirma, dantų šepetėlio galvutėje gali kauptis įvairios bakterijos – net jei gerai jį išplausime, drėgna aplinka ir sąlytis su maisto likučiais tarpdančiuose yra puikios sąlygos bakterijoms plisti. Dėl šios priežasties rekomenduojama reguliariai keisti ne tik elektrinių dantų šepetėlių antgalius, bet ir įprastus dantų šepetėlius. Kita priežastis yra šerelių nusidėvėjimas. Naujo antgalio šereliai yra pagaminti taip, kad tiksliai pasiektų visas vietas ir pašalintų nešvarumus, tačiau laikui bėgant šereliai dėl dėvėjimosi deformuojasi ir jų efektyvumas mažėja. Jei pastebėjote, kad elektrinio šepetėlio šereliai pakeitė savo pradinę formą – vadinasi, atėjo metas pakeisti antgalį.

    Keičiami dantų šepetėlio antgaliai užtikrina jo ilgaamžiškumą. Patys antgaliai nėra brangūs, o juos pakeitus ir toliau galima sėkmingai naudoti tą patį elektrinį dantų šepetėlį. Taip užtikrinamas puikus rezultatas ir ekonomiškumas.

    Kai kurie gamintojai suteikia galimybę pasirinkti skirtingus antgalius, todėl atkreipkite dėmesį. Gali skirtis šerelių kietumas, išdėstymas ir šepetėlio galvutės dydis. Visada atidžiai pasirinkite norimus produktus ir susipažinkite su pateikiama informacija. Tik taip būsite tikri, kad pasirinkti dantų šepetėlio antgaliai puikiai atitinka jūsų poreikius.

    Mūsų parduotuvėje rasite įvairių dantų šepetėlių antgalių asortimentą. Dažniausiai šie antgaliai yra parduodami komplektuose po keletą vienetų – tai labai patogu, jei elektrinius šepetėlius naudoja visa šeima. Rinkdamiesi antgalį, atkreipkite dėmesį į pateikiamą informaciją ir gamintojo rekomendacijas, nes skirtingų prekinių ženklų šepetėliai ir antgaliai gali būti nesuderinti tarpusavyje. Prieš pirkdami antgalius, patikrinkite savo dantų šepetėlio modelį ir pasirinkite jam tinkančius antgalius.