Prekių katalogas

Oro vėsintuvai

 • Kaina 3695  su PVM
 • Komfortiškas mikroklimatas patalpoje lemia gerą savijautą, nuotaiką, darbingumą. Sutikite, jei patalpoje per karšta, tvanku ir trūksta oro, jausimės tikrai prastai, tiesa? Karštas oras neretai tampa silpnumo, galvos svaigimo, sausėjančios odos ar kitų nusiskundimų priežastimi. Štai kodėl verta pasirūpinti oro vėsintuvu ir mėgautis gaiviu oru net tada, jei už lango saulė negaili kaitros. Kaip tik dairotės naujo prietaiso orui patalpose vėsinti? Domina gera kokybė už patrauklią kainą? Tuomet esate kaip tik ten, kur reikia – mūsų pasiūloje išsirinksite kokybišką oro vėsintuvą.

  Į ką atsižvelgti, renkantis oro vėsintuvą?

  Jei nusprendėte įsigyti naują oro vėsintuvą, įvertinkite tam tikrus aspektus, kad pasirinkimas būtų teisingas. Pirmiausia – kokį plotą reikės vėsinti. Tai vienas iš svarbiausių kriterijų, mat jei pasirinksite per silpną vėsintuvą Jūsų patalpai, tai jis tinkamai neatliks savo funkcijos –prietaisas veiks visu pajėgumu, tačiau norimo rezultato nesulauksite. Pasirinkę per daug galingą prietaisą mažai patalpai taip pat nesidžiaugsite jo funkcionalumu, mat prietaisas eikvos per daug energijos.

  Svarbu atsižvelgti ir į tai, iki kiek vėsintuvas gali sumažinti temperatūrą, koks yra prietaiso galingumas, veikimo laikas, kokia vandens rezervuaro talpa.

  Papildomo patogumosuteiks apšvietimas, keli intensyvumo lygiai, laikmatis ir kiti privalumai.

  Oro vėsintuvai mūsų asortimente

  E. parduotuvėje Hairfree.lt galite rinktis kokybišką, patikimą ir puikiai savo funkciją atliekantį oro vėsintuvą, sumažinantį aplinkos temperatūrą net iki –12,4 laipsnių! Gaivinantis efektas bus juntamas poros metrų atstumu. Šis vėsintuvas turi du intensyvumo lygius, LED šviesą, jutiklinį valdymą, patogią rankeną prietaisui pernešti. Juo naudodamiesi lengvai galėsite pakeisti kryptį. Daugiau galimybių suteiks laikmatis, naktinis režimas, įspėjimas apie ištuštėjusį rezervuarą ar apie poreikį pakeisti filtrą. Oro vėsintuvas veikia net 2–6 valandas, o rezervuaro talpa siekia 0,65 l.

  Oro vėsintuvai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Mūsų pasiūloje rinkitės Lanaform oro vėsintuvą, dovanosiantį galimybę namuose ar darbo patalpoje mėgautis vėsiu, gaiviu ir maloniu oru. Pirkti mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu ir paprasta. O mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu, todėl Jums neliks jokių rūpesčių!