Valiuta:

Prekių katalogas

Vaikiški nameliai

 • Kaina 89 
  Medinės vaikiškos supynės
  Kodas: L74M

  Patvarios ir saugios vaikiškos sūpynės iš medžio vaikams nuo 6 mėn. iki 36 mėn.

  Kaina 2495
  Kaina 129 
  Kaina 89 
  Kaina 149 
  Kaina 129 
 • Vaikiški žaidimų nameliai yra vienas smagiausių užsiėmimų vaikams: tiek mergaitėms, tiek berniukams. Savo spalvomis, jaukumu jie visuomet patraukia vaikų dėmesį, o žaidimai juose tampa dar smagesni, įdomesni bei labiau įtraukiantys, jei ieškote naujo žaidimų namelio savo vaikui ar ypatingos dovanos gražia proga, tai mūsų asortimente rinkitės Jums labiausiai patinkantį. Siūlome puikų asortimentą skirtingiems poreikiams, labai gerą kainą ir patogų pirkimo procesą!

  Į ką atsižvelgti, renkantis žaidimų namelį vaikui?

  Rinkdamiesi žaidimų namelį vaikui pirmiausia atsižvelkite į saugumą – namelis turi būti pastatytas iš saugių medžiagų, neturėti aštrių kampų, briaunų, juo labiau jei skirtas patiems mažiausiems žaidėjams.

  Kitas aspektas – namelis ar palapinė turi būti pritaikyta vaikui pagal amžių, tai irgi susiję ir su saugumu, ir su tuo, ar žaislas vaiką sudomins.

  Dydis – svarbus kriterijus. Jei namelis skirtas vienam vaikui, tiks ir mažesnis, tačiau jei turite daugiau vaikų arba Jūsų atžala daug žaidžia su draugais, didesnis namelis bus geresnis pasirinkimas.

  Vaikiški nameliai ir palapinės mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės pasiūloje galite rinktis žaidimų namelius arba palapines vaikams.

  Žaidimų nameliai – tarsi sumažintos realių namų kopijos su mažais langeliais, durimis, žavintys spalvomis ir dailia savo forma. Pagal spalvas galite rinktis namelį daugiau tinkantį žaisti mergaitėms, o tai pat ir universalų, kuriame smagiai laiką leis visi vaikai.

  Šioje prekių kategorijoje galite rinktis ir palapines smagiam vaikų laikui, poilsiui. Palapinės pagamintos iš tvirto ir labai dailaus audinio, kuris pasižymės ilgaamžiškumu. Turime palapinių, kurias galėsite naudoti ne tik namuose, tačiau ir išsinešti į sodą, vežtis prie jūros, stovyklauti ir pan. Poliesteriu aptrauktos palapinės suteiks patikimą apsaugą nuo lietaus.

  Vaikiški nameliai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Vaikiškus namelius ir palapines iš mūsų asortimento pirkite labai patogiai, greitai ir sutaupysite daug laiko, nes Jums nereikės jų ieškoti fizinėse pardavimo vietose. Negana to, taupysite ne tik laiką, bet ir pinigus, nes pirkti mūsų e. parduotuvėje bus pigiau –siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį. Aukštos kokybės gaminiai tikrai pelnys Jūsų ir mažųjų žaidėjų simpatijas.