Prekių katalogas

Meistro kėdutės

 • Jei teko kada dirbti ant nepatogios kėdės, tada tikrai žinote, kaip svarbu komfortas teikiant paslaugas, pavyzdžiui, kirpėjo, kosmetologo, masažuotojo ir pan. Juk nepatogi pozicijas tiesiogiai susijusi su nugaros, kaklo skausmais ir kitu diskomfortu, kas gali turėti net neigiamos įtakos Jūsų teikiamoms paslaugoms. Todėl pasirūpinkite savo komfortu, mobilumu ir patogumu darbo vietoje. Rinkitės meistro kėdutę mūsų asortimente ir jau netrukus galėsite mėgautis darbu patogiai įsitaisius kokybiškoje, ergonomiškoje, funkcionalioje kėdėje.

  Mūsų asortimente meistro kėdutės skiriasi forma, funkcijomis, spalva. Pirmiausia pasirinkite, kokia sėdimoji dalis Jums būtų patogesnė – lygiu paviršiumi ar balno formos. Kitas aspektas – prioritetą teikite kėdutėms, turinčioms reguliuojamą aukštį i atlošo kampą. Aukščio reguliavimo galimybė naudinga tada, jei kėdute naudosis keli skirtingo ūgio specialistai. Taip pat aukščio reguliavimo poreikis atsiranda teikiant paslaugas, kai meistrui reikia prisitaikyti prie kliento ūgio, pozicijos ir pan.

  Rinkitės tamsią arba juodą meistro kėdutę. Juoda atrodys solidžiai, o balta suteiks elegancijos, rafinuotumo. Galite atsižvelgti į darbo patalpoje vyraujantį koloritą – galbūt tai padės apsispręsti, kokios spalvos kėdutė bus geresnis pasirinkimas.

  Chromuoto metalo rėmas užtikrina stabilumą, patvarumą, o apdailai naudota ekooda atrodo labai dailiai ir yra lengvai prižiūrima.

  Mūsų asortimente esančios meistro kėdutės nesunkios, todėl ją galėsite patogiai ir lengvai transportuoti, taip pat judėti sėdint ant tokios kėdės bus nesunku ir patogu. Kai kurios kėdutės turi atramą kojoms – tai papildomas patogumas meistrui.

  „RestPro“ – gamintojas, žinomas grožio ir sveikatos sektoriuje, palankiai vertinamas, jo gaminiai pozicionuojami kaip geros kokybės, funkcionalūs, atitinkantys aukštus kriterijus, tad džiaugiamės savo klientams siūlydami geriausiųjų produkciją.

  Meistro kėdutės internetu – el. parduotuvėje Hairfree.lt tikrai išsirinksite sau tinkamiausią. Jums nereikės gaišti laiko kelionei po fizines pardavimo vietas, nes pirkti internetu kur kas patogiau ir sparčiau. Dėkite norimas prekes į pirkinių krepšelį, pasirinkite patogiausią Jums apmokėjimo būdą ir jau po kelių dienų naudokitės savo naujuoju pirkiniu! Prekes Lietuvoje pristatome per 1–2 darbo dienas. Taip pat užsakytas prekes galite atsiimti ir paštomatuose.

  Meistro kėdutė STOOL BEAUTY 3 WHITE
  Kodas: 118590
  Kaina 5500
  Meistro kėdutė GABBIANO STOOL BLACK
  Kodas: 111138
  Kaina 11900
  Meistro kėdutė COSMETIC CHAIR PINK
  Kodas: 112369
  Kaina 10900
  Meistro kėdutė COSMETIC CHAIR WHITE
  Kodas: 109188
  Kaina 10900
  Meistro kėdutė BEAUTY STOOL BLACK
  Kodas: 126070
  Kaina 3900
  Meistro kėdutė AZZURRO BEAUTY BLACK
  Kodas: 123383
  Kaina 15900
  Meistro kėdutė AZZURRO BEAUTY 2 BLACK
  Kodas: 123397
  Kaina 14900
  Meistro kėdė Restpro Expert 1 (Black)
  Kodas: EXPERT-1-BLACK

  Balno formos reguliuojamo aukščio meistro kėdutė, plastikinis rėmas, juodos spalvos

  Kaina 3900