Prekių katalogas

Vaikiški nameliai, palapinės

 • Kaina 8900
  Lavinamasis kilimėlis vaikams su kamuoliukais
  Kodas: K16

  Kilimėlio dugnas pagamintas iš specialios, storos medžiagos, užtikrinančios puikią šilumos izoliaciją nuo žemės, o dėl minkšto įdaro gulėjimas ant kilimėlio labai patogus jūsų kūdikiui! 

  Kaina 3995
  Vaikiškas baldų komplektas LITTLE FROG
  Kodas: KR107

  Šis sodo baldų komplektas pagamintas iš patvarių medžiagų, todėl tarnaus jums ne vienerius metus. Šį lauko baldų komplektą lengva surinkti, todėl lengvai galėsite pernešti į jums norimą vietą.

  Kaina 4995
  Vaikiškas baldų komplektas HAPPY BEATLE
  Kodas: KR106

  Šis sodo baldų komplektas pagamintas iš patvarių medžiagų, todėl tarnaus jums ne vienerius metus. Šį lauko baldų komplektą lengva surinkti, todėl lengvai galėsite pernešti į jums norimą vietą.

  Kaina 4995
  Kaina 12900
  Kaina 8900
  Kaina 14900
  Kaina 7900
  Kaina 12900
  Vaikiška palapinė KNIGHT CASTLE
  Kodas: ip_ms-6958868887360
  Kaina 2995
 • Vaikiški žaidimų nameliai yra vienas smagiausių užsiėmimų vaikams: tiek mergaitėms, tiek berniukams. Savo spalvomis, jaukumu jie visuomet patraukia vaikų dėmesį, o žaidimai juose tampa dar smagesni, įdomesni bei labiau įtraukiantys, jei ieškote naujo žaidimų namelio savo vaikui ar ypatingos dovanos gražia proga, tai mūsų asortimente rinkitės Jums labiausiai patinkantį. Siūlome puikų asortimentą skirtingiems poreikiams, labai gerą kainą ir patogų pirkimo procesą!

  Į ką atsižvelgti, renkantis žaidimų namelį vaikui?

  Rinkdamiesi žaidimų namelį vaikui pirmiausia atsižvelkite į saugumą – namelis turi būti pastatytas iš saugių medžiagų, neturėti aštrių kampų, briaunų, juo labiau jei skirtas patiems mažiausiems žaidėjams.

  Kitas aspektas – namelis ar palapinė turi būti pritaikyta vaikui pagal amžių, tai irgi susiję ir su saugumu, ir su tuo, ar žaislas vaiką sudomins.

  Dydis – svarbus kriterijus. Jei namelis skirtas vienam vaikui, tiks ir mažesnis, tačiau jei turite daugiau vaikų arba Jūsų atžala daug žaidžia su draugais, didesnis namelis bus geresnis pasirinkimas.

  Vaikiški nameliai ir palapinės mūsų asortimente

  Mūsų e. parduotuvės pasiūloje galite rinktis žaidimų namelius arba palapines vaikams.

  Žaidimų nameliai – tarsi sumažintos realių namų kopijos su mažais langeliais, durimis, žavintys spalvomis ir dailia savo forma. Pagal spalvas galite rinktis namelį daugiau tinkantį žaisti mergaitėms, o tai pat ir universalų, kuriame smagiai laiką leis visi vaikai.

  Šioje prekių kategorijoje galite rinktis ir palapines smagiam vaikų laikui, poilsiui. Palapinės pagamintos iš tvirto ir labai dailaus audinio, kuris pasižymės ilgaamžiškumu. Turime palapinių, kurias galėsite naudoti ne tik namuose, tačiau ir išsinešti į sodą, vežtis prie jūros, stovyklauti ir pan. Poliesteriu aptrauktos palapinės suteiks patikimą apsaugą nuo lietaus.

  Vaikiški nameliai internetu iš Hairfree.lt: patogu ir saugu pirkti

  Vaikiškus namelius ir palapines iš mūsų asortimento pirkite labai patogiai, greitai ir sutaupysite daug laiko, nes Jums nereikės jų ieškoti fizinėse pardavimo vietose. Negana to, taupysite ne tik laiką, bet ir pinigus, nes pirkti mūsų e. parduotuvėje bus pigiau –siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį. Aukštos kokybės gaminiai tikrai pelnys Jūsų ir mažųjų žaidėjų simpatijas.